Obsah

Vánoční turnaj neregistrovaných hráčů

Typ: ostatní
Vánoční turnaj neregistrovaných hráčů TJ Sokol Černotín oddíl stolního tenisu uspařádal 28.12. 2018 již tradiční vánoční turnaj neregistrovaných hráčů v herně místního klubu. V kategorii zvané robot pro nejmenší hráče se střetlo s naším robotem celkem čtyři hráči a vítězem se stal Lukášek Vacula na druhém místě Jiřík Kelar, třetí Radimek Nedělka a čtvrtý Bernard Janík.

V kategorii do čtvrté třídy se střetlo celkem šest hráčů a hráček. Vítězem teda vítězkou se stala talentovaná hráčka ze sportovní rodiny Míša Kelarová a to bez jediné porážky. Na druhém místě se umístila Magdalénka Mýnářová a třetí Alžbětka Lapešová. Další umístění Lenička Vaculová, Jiřík Kelar a Lukášek Vacula.
V kategorii 5.-8. třída se na prvním místě umístil Ondra Trousil z nedalekých Špiček na druhém mistě Petr Hon a třetí skončil  Tomáš Hynčica. Další umístění Krištov Navrátil, Aleš Nedělka, Jarda Lapeš.
V kategorii 4.-9. třída se stal vítězem Adam Pernický na druhém místě Míša Hynčicová a třetí Josef Mynář, na nepopulární bramboře skončila Lenka Kubitová. Všem dětem děkujem za účast na turnaji a těšíme se za rok na vás.
Po ukončení dětských klání nastoupily na plac ženy z naší obce a nedalekých vesniček v celkovém počtu devět hráček. Po krásných soubojích se již po několikáté stala vítězkou Petra Králíková z Olšovce když ve finále porazila domácí hráčku Irču Šnejdrlovou. Na třetím místě skončila nejmladší účastnice Lenča Kubitová která porazila v souboji o třetí místo svou mámu Janu. Další pořadí Nela Janíková, Alča Krutilová, Katka Šnejdrlová, Bláža Nováková, Monča Kořistková.
Všem hráčkám děkujeme za předvedený výkon a to nejen za tenisovým stolem. (Bohemia sekt v hlavní roli).
V poslední kategorii se střetli místní muži a to v počtu 18 borců. Po velmi pěkných soubojích se stal vítězem místní hráč Vítek Segar který ve finále porazil obhájce titulu Cibulku Jířího z Partutovic. Na třetím místě skončil Bedřich Polus a čtvrtý Patrik Sencovici.
Závěrem děkujeme všem za účast, obecnímu úřadu za podporu tohoto sportu v naší obci a všem organizátorům za bezproblémový chod turnaje.          Michal Vacek

Vytvořeno: 3. 3. 2019
Poslední aktualizace: 3. 3. 2019 20:54
Autor: Miroslav Vacula