Obsah

Vysoká výhra s Křenovicemi

Typ: ostatní
 Vysoká  výhra s Křenovicemi V prvním domácím zápase podzimní části OFS hostil Černotín v neděli 1.9. mužstvo Křenovic.

Za krásného slunečného počasí Černotín soupeře přehrával ve všech směrech a v poločase po kombinačních akcích a gólech Tomáše Juříčka 3 x, Michala Vaška, Honzy Rolince a Honzy Vrány vedl 6 : 1. Po změně stran přidal pojistku Pavel Adamčík na konečných 7:1 v náš prospěch.

Sestava: Laciga L.,- Suchánek M.,Římák M. ,Poštulka M.,Bucher J.,Jakeš M.,Sojka V.,Adámek Jiří.,Rolinc J.,Juříček T.,Vrána J.,Hendrych D.Proček F.,Adamčík P. ,Vašek M., Krejčíř J.

O týden později v neděli  8.9.2019 jsme jeli na další mistrák do Vlkoše. Zápas jsme nezačli  špatně  a po většinu prvního poločasu byli aktívnějším týmem. Po rohovém kopu dokonce vsítili regulérní branku, kterou nám pan sudí bohužel neuznal. Ke vší smůle nám soupeř v 44.minutě branku do kabin dal 1:0.Druhý poločas byla hra vyrovnaná. Náš tým se tlačil dopředu a po několika závarech se však nedokázal brankově prosadit jako v předchozím zápase. A tak soupeř po faulu ve vápně zvýšil z penalty ve 90.minutě na konečných 2:0 .

Sestava: Laciga L.,- Suchánek M.,Římák M.,Poštulka M.,Bucher J.,Jakeš M.,Sojka V.,Adámek Jiří.,Rolinc J.,Juříček T.,Vrána J.,Hendrych D.Proček F.,Adamčík P.Hrazdil L.,Králíček J.

Pozor !!! příští domácí termín zápasu máme volno. Další utkání hrajeme v Brodku v sobotu 21.9.2019, doma hostíme Lobodice v neděli 29.9 .

Vytvořeno: 9. 9. 2019
Poslední aktualizace: 9. 9. 2019 19:40
Autor: Miroslav Vacula