Za krásného slunečného počasí Černotín soupeře přehrával ve všech směrech a v poločase po kombinačních akcích a gólech Tomáše Juříčka 3 x, Michala Vaška, Honzy Rolince a Honzy Vrány vedl 6 : 1. Po změně stran přidal pojistku Pavel Adamčík na konečných 7:1 v náš prospěch.
Sestava: Laciga L.,- Suchánek M.,Římák M. ,Poštulka M.,Bucher J.,Jakeš M.,Sojka V.,Adámek Jiří.,Rolinc J.,Juříček T.,Vrána J.,Hendrych D.Proček F.,Adamčík P. ,Vašek M., Krejčíř J.
O týden později v neděli 8.9.2019 jsme jeli na další mistrák do Vlkoše. Zápas jsme nezačli špatně a po většinu prvního poločasu byli aktívnějším týmem. Po rohovém kopu dokonce vsítili regulérní branku, kterou nám pan sudí bohužel neuznal. Ke vší smůle nám soupeř v 44.minutě branku do kabin dal 1:0.Druhý poločas byla hra vyrovnaná. Náš tým se tlačil dopředu a po několika závarech se však nedokázal brankově prosadit jako v předchozím zápase. A tak soupeř po faulu ve vápně zvýšil z penalty ve 90.minutě na konečných 2:0 .
Sestava: Laciga L.,- Suchánek M.,Římák M.,Poštulka M.,Bucher J.,Jakeš M.,Sojka V.,Adámek Jiří.,Rolinc J.,Juříček T.,Vrána J.,Hendrych D.Proček F.,Adamčík P.Hrazdil L.,Králíček J.
Pozor !!! příští domácí termín zápasu máme volno. Další utkání hrajeme v Brodku v sobotu 21.9.2019, doma hostíme Lobodice v neděli 29.9 .