Obsah

Fotbalové derby v Hustopečích

Typ: ostatní
Fotbalové derby v Hustopečích V neděli 9.9.2018 jsme sehráli zápas v Hustopečích.

Po naší počáteční převaze a třech gólových šancích, které však stačili domácí obránci zablokovat těly, aniž by došlo k ohrožení brány, se domácí po rohovém kopu ujímají vedení. V 25.minutě přidávají druhou branku po centru z křídla a následné dorážce. Černotín o dvě minuty později po kolmé přihrávce a průniku Marka Suchánka snižuje na 2:1. Po změně stran, bohužel už poněkolikáté v této sezóně inkasujeme rychlý gól na 3:1. Černotín opět doplácí na to, že i z čistých gólových akcí není schopen skórovat. V 69.minutě inkasujeme další na branku na 4:1 a o vítězi derby není pochyb.
Sestava: Kubáč L.- Jambor L.,Římák M.,Mikšánek M.,Vašek M., Svoboda M., Suchánek M.,Stáhala Z.,Hendrych D.,Nedělka A.,Králíček J.,
                                 Sojka V.,Segar V. Trenér : Sencovici Pavel ml.
Příští zápas sehrajeme na domácím ,,STADIÓNU U MLÝNA“ v neděli 16.9.2018 od 15:30 hodin .Bude to další derby,tentokrát s borci z Drahotuš .Přiďte povzbudit a dát si něco dobrého v ,,BUFETU U MICHALA“