Obsah

Favorit nezaváhal

Typ: ostatní
Favorit nezaváhal 1 V dalším utkání zajíždělo družstvo Černotína k jednomu z favoritů soutěže. A kvalita brodeckých fotbalistů se potvrdila.

Od začátku kombinovali a zejména pohyb dělal hostujícímu Černotínu problémy.

Nakonec se po závaru domácí ujali vedení a měli dost možností svůj náskok navýšit.

Hosté ale přidali a vytvořili si také dvě větší šance, které ale neproměnili a tudíž byli potrestáni.

Do poločasu inkasovali ještě dvakrát a tak se do šaten odcházelo za stavu 3:0 pro domácí.

Do druhé půle vstoupili hosté špatně a hned v úvodu inkasovali a vypadalo to, že si černotínští odvezou debakl.

V domácí sestavě ale došlo ke změnám a jejich hra kvalita a nasazení postupně upadala.

Toho hosté využili a podařilo se jim snížit na 4:1, branku vstřelil Dan Hendrych.

A mohlo být i veseleji, ale hosté svých pár příležitostí zahodili.

Nakonec ještě domácí zvýšili a po zásluze porazili Černotín jasně 5:1.

Sestava: Laciga L.,- Římák M. ,Poštulka M., Adámek J., Jakeš M., Suchánek M., Vašek M., Juříček T., Hendrych D,

Sojka V., Vymětalík P., Bucher J., L. Hrazdil, Kralíček J., Kupka Z.

Pozor !!! příští domácí termín zápasu - utkání hrajeme v neděli doma na stadiónu   U MLÝNA s mužstvem Lobodic  29.9.2019 od 15:30.