Minulý týden jsme si s dětmi ve školce povídali o zvířátkách na farmě, jejich mláďatech i o tom, jak se o zvířata staráme. Děti si během týdne užily spoustu tematických aktivit, her i tvoření. Také jsme se byli podívat na býky, viděli jsme i pejsky a děti si mohly sednout do traktoru.
Na závěr týdne jsme si užili Farmářský den, během kterého si děti vyzkoušely dojení krávy, stříhání ovečky, krmení prasátka, sbírání vajíček, slalom na koni i mytí zvířátek od bláta. Za svou šikovnost nakonec děti dostaly i diplom pro šikovné farmáře a farmářky.
Lenka Humplíková