Obsah

Černotín v obnovené premiéře bodoval

Typ: ostatní
Černotín v obnovené premiéře bodoval Černotínské „vosy“ po roční odmlce opět zasáhly do okresní fotbalové soutěže.Po změně systému, kdy se A a B skupina sloučila v jednu soutěž, jsme zajížděli k prvnímu zápasu do Křenovic u Kojetína vzdálených 60 kilometrů od nás!

Hrálo se za tropického počasí, na tvrdém, vypáleném trávníku. Začátek zápasu se více vydařil domácím a po nastřelené ruce našeho obránce v 15minutě  rozhodčí odpískal penaltu, kterou domácí hráč Křenovic proměnil. Ve 20min. jsme byli nuceni střídat pro zranění. Střídající Roman Hladík nebyl na hřišti ani minutu a po jeho průniku a pěkné střele k tyči ze dvaceti metrů bylo srovnáno. Tentýž hráč o deset minut později z dorážky zvýšil na 2:1.
Druhý poločas začal výborně. Po pěkném uvolnění zvýšil Marek Suchánek v 60.minutě na 3:1. O to větší zklamání bylo, když  v 65.minutě nařídil rozhodčí po skrumáži, za ruku další penaltu. Porušení pravidel však viděl na přání domácích jen on sám! Náš tým to vyvedlo ze soustředění tak, že po minutě si nešťastně sráží po centru náš obránce míč do vlastní sítě. Stav se srovnal 3:3. Do konce zápasu už další branka nepadla a tak došlo na další novinku v letošním ročníku. Pro zvýšení atraktivnosti zápasu pro diváky se při remíze kopou pokutové kopy. V těch byli šťastnější domácí borci.Křenovice berou tedy v zápase dva body, Černotín jeden.

Příští zápas hrajeme opět venku v Měrovicích u Kojetína., první domácí utkání sehrajeme v neděli 19.srpna od 16 hodin s Horními Nětčicemi.
Sestava: Sencovici M.,Římák M.,Jambor L.,Varkonda J.,Sojka V., Froček F.,Mikšánek M.,Květoň L.,Suchánek M.,Hladík R., Kuba P.,Bucher, J., Kubáč L. Trenér: Sencovici Pavel ml.
Branky: Hladík Roman 2x,Suchánek Marek