Obsah

Černotín bere bod

Typ: ostatní
Černotín bere bod V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostil Černotín mužstvo Drahotuš.

Za krásného slunečného odpoledne a slušné divácké kulisy, se oba týmy do sebe pustily bez okolků. Několik náznaků o zakončení, bezpečně kryli brankáři obou týmů. Černotínu se podařilo prosadit v 38min. po přesném zakončení Romana Hladíka. Těsně před koncem půle ovšem hosté srovnávají po chybě obrany na 1:1. Druhá půle přinesla několik zakončení na obou stranách. Ovšem zásluhou obou gólmanů a neschopností střelců zápas končí remízou.Na řadu tedy příjdou penalty. Ze čtyř penalt ovšem Černotín proměňuje pouze jednu!!! Drahotuše berou dva body, Černotín jeden.

Sestava: Kubáč L.- Jambor L., Římák M., Květoň L., Bucher J., Nedělka A., Mikšánek M., Kuba P., Hladík R., Svoboda M., Stáhala Z., Vymětalík P., Varkonda J.  Trenér :Sencovici P.

Příští zápas hrajeme v neděli v 10hodin v Soběchlebích.