Obsah

Farmařina není peříčko

Typ: ostatní
Připravit a naleštit sváteční holínky, chopit se vidlí a vydat se do černotínské knihovny s cílem poklidit a postarat se, o co možná nejvíce domácích zvířat. Alespoň tak, by mohla znít počáteční motivace pro naše malé farmáře a farmářky.

A pokud vám bude štěstí přát, nenatrefíte na lišku ani vlka, bude vám to házet, tak je úspěch rozhodně zaručen. Opět po roce jsme oprášili již tradiční deskovou hru, která v naší knihovně patří již mezi stálice a zároveň mezi jednu z nejoblíbenějších her. Hra je sice někdy vrtkavá, vaše plány a strategie se mohou zhatit díky jedinému hody, ale není třeba věšet hlavu. Je třeba zatnout zuby a dát se opět do boje.

Odvážným štěstí přeje, stejně tak, jako naším malým farmářům. A ten, kdo se toho nebojí, tak se do toho pořádně opřel! Pro nejlepší čtyři farmáře jsme měli díky firmě Pygmalino s.r.o., která celý náš turnaj podpořila, připraveny ceny, ale nejhodnotnější se může pyšnit pouze jeden, respektive jedna. A to titulem Superfarmář.

Připomínáme, že i pro letošní rok nabízíme donáškovou službu knih přímo do domu. Komu činí problém schody do knihovny a chybí mu dostatek čtiva, tak tento problém můžeme vyřešit. Stačí se ozvat a každý první pátek v měsíci na vás může přímo u vás doma zvonit usměvavá knihovnice s plnou taškou knih.


Vytvořeno: 20. 1. 2020
Poslední aktualizace: 20. 1. 2020 18:49
Autor: Veronika Vališová