Obsah

Tři body zůstaly doma

Typ: ostatní
Tři body zůstaly doma 1 V neděli za tropického počasí sehrálo mužstvo Černotína první zápas před domácím publikem v novém ročníku okresní soutěže 2021/22.

Do Černotína přijel soupeř z Křenovic od Kojetína. V loňském přerušeném ročníku Křenovice skončily na posledním místě  tabulky a tak se očekávala převaha domácího týmu , který obsadil v tabulce místo druhé.
A hned od začátku se tyto představy nezačaly potvrzovat. Křenovice začaly aktivněji a už v 6.minutě po vyšachování naší obrany střílí hostující hráč  gól na 1:0. O devět minut později se ke střele zpoza šestnáctky dostává Tomáš Juříček a po chybě hostujícího gólmana srovnáváme na 1:1.
 Řada nepřesností  v naší rozehrávce nám nedovolí ohrozit bránu soupeře a naopak lehkonozí útočníci soupeře upalují několikrát sami na našeho brankáře. Naštěstí však nejsou schopni prostřelit našeho gólmana Laďu Lacigu. Navíc rozhodčí po faulu na hostujícího hráče píská penaltu , kterou však hosté neproměňují. V 45. Minutě jde do brejku Ondra Hapala a střelou k tyči dostává Černotín do vedení 2 :1.
Do druhého poločasu nastoupil Černotín jako vyměněný a pěknými akcemi navyšuje skóre brankami  Honzy Vrány, Pavla Adamčíka a znovu Tomáše Juříčka na konečných 5:2 pro domácí.
Branky : Juříček T. 2 x, Vrána J., Adamčík P., Hapala O.

Sestava: Laciga L. – Adámek J., Krejčíř J.,Sojka V., Poštulka M., Hupka T., Rolinc J.,  Adamčík P., Juříček T., Vrána J., Hapala O., Suchánek M., Jakubíček L., Králíček J.

Příští zápas hrajeme v Tovačověd, další domácí utkání v neděli 29.8.2021 v 16 hodin s týmem Polkovic.