Obsah

Hokejisté Černotína vypadli na nájezdy

Typ: ostatní
Hokejisté Černotína vypadli na nájezdy Ve čtvrtek 7.4.2022 hokejový tým TJ Sokolu Černotína nastoupil ke druhému zápasu předkola o postup do semifinále ligy amatérského hokeje proti týmu Beer Hunters na zimním stadionu v Novém Jičíně.

Po prvním zápase předkola, v němž jsme v pondělí téhož týdne vyhráli 6:4, jsme měli solidně našlápnuto k postupu do bojů o medaile. Nastoupili jsme v téměř kompletní sestavě (až na 3 marody) a hrál se pohledný a napínavý duel, kdy jsme ale bohužel celý zápas tahali za kratší konec a dotahovali náskok soupeře, kterému se více dařilo v zakončeních.

V polovině třetí třetiny, kdy byl stav 2:4 v náš neprospěch, už to začalo vypadat kapku bledě. Touha po vítězství ale nakonec přinesla své ovoce a dvěma slepenými góly jsme srovnali stav na 4:4. Tři minuty před koncem zápasu nám ovšem soupeř opět odskočil golem a ten už se nám nepodařilo korigovat ani při závěrečném  power-play bez brankář.

Stav byl tedy 1: 1 na zápasy. V tomto případě tedy došlo na odehrání 3, rozhodujícího mini zápasu na 5 minut. V něm nikdo bránu nevstřelil a o postupu rozhodovaly až nájezdy. Ani tam se dlouho nikomu z hráčů, ať našich či soupeře nedařilo vsítit gól a rozhodl až ten poslední nájezd série, který byl úspěšný. Bohužel byl to hráč soupeře a pro nás tímto skončila letošní sezona. Ale je to jen sport a tak jsme si dali společné foto a už teď se těšíme na tu příští.