Obsah

Výhra na závěr povzbudí

Typ: ostatní
Výhra na závěr povzbudí V posledním kole podzimní části OFS hostil Černotín mužstvo Polkovic. Hrálo se výjimečně v sobotu za účasti šéfa OFS PŘEROV.

Zápas začal nepřesnou hrou na obou stranách. Hosté se v 16.minutě dostali po naší chybné  rozehrávce do sólového úniku,který bohužel končí brankou v naší síti 1:0.
V 21.minutě na to reaguje Michal Vašek přesnou střelou před hranicí šestnástky 1:1. Do druhého poločasu naši borci vstupují aktivněji. A po faulu v 52.minutě Aleš Nedělka zkušeně obstřeluje zeď hostů 2:1. Když pak Michal Vašek po dorážce zvyšuje na 3:1, vypadá to, že o osudu tří bodů je rozhodnuto. Hosté však po střele z dálky snižují na3:2 a tak se Černotín strachuje o vítězství až do závěrečného hvizdu.
Poslední dva zápasy podzimu jsme doma vyhráli a tak věřme ,že to naše chlapce povzbudí a na jaře s chutí budou nejenom hrát mistráky,ale i zdatně chodit na tréninky.
Náš maskot koza VLASTA (viz foto) tomu bude na jaře očitým svědkem…..(snad?).

Sestava : Suchánek M. - Jambor L., Římák M., Hupka T., Bucher J., Nedělka A., Sojka V., Krejčíř J., Vašek M., Proček F., Sencovici M., Hendrych D., Kubáč L., Svoboda M., Stáhala Z., Vymětalík P.
Trenér : Sencovici P.
Příští zápas sehrajeme na jaře doma 24.3.2019 s týmem Měrovic.