Obsah

Černotín podlehl Horním Nětčicím

Typ: ostatní
Černotín podlehl Horním Nětčicím V neděli sehrálo mužstvo Černotína první zápas před domácím publikem, které se tu sešlo společně s fanoušky soupeře v hojném počtu. Do Černotína přijel protivník s velkými ambicemi na postup do vyšší soutěže.

A hned od začátku Horní Nětčice ovládly zápas pěknou kombinační hrou s rychlými brejky. Po vyšachování naší obrany střílí hostující hráč v 11.minutě gól 1:0. O devět minut později dostáváme jako přes kopírák další branku 2:0. Hra se srovnává, ale řada nepřesností v naší rozehrávce nám nedovolí ohrozit bránu soupeře. Navíc inkasujeme v 42.minutě po střele z úhlu třetí gól.

Po přestávce se obraz hry nemění. Na naší bránu se valí jeden útok za druhým. A tak dochází v 57. a 61. minutě k dalším gólovým akcím soupeře. Konečný výsledek 5:0 je sice krutý, ale z obrazu hry spravedlivý.

Sestava: Sencovici M. - Jambor L., Římák M., Květoň L., Krejčíř J., Hendrych D., Proček F., Stáhala Z., Vašek M., Nedělka A., Sojka V., Segar V., Varkonda J., Hupka T.

Příští zápas hrajeme v Bochoři v neděli 25.8.od 15hodin.