Obsah

3.místa hluzovských hasičů

Typ: ostatní
3.místa hluzovských hasičů Úspěšně zahájili sezónu závodního sportu hasiči z naší obce. V neděli 15.května se prvního – okrskového kola v požárním sportu na hřišti ve Špičkách zúčastnily družstva mužů i mužů nad 35 let Černotína i Hluzova.Černotínský tým v improvizované sestavě s výraznou přesahou členů nad 35 let hájil čest svého sboru, muži obsadili 8.místo a „veteráni“ 7.místo. Hluzovským hasičům se start sezóny vydařil – muži po štafetovém běhu vylepšily 4.místo a vydařeným útokem obsadili celkové cenné 3.místo. Video z předávání poháru najdete zde. V soutěži mužů i žen shodně zvítězily týmy Milotic nad Bečvou a postoupily do dalšího kola.V soutěži mužů nad 35 let došlo ke kurióznímu stavu – nejlepšího času 19,45 s dosáhly současně týmy Milotic a Hustopeč. O první místo rozhodl los – šťastnější byly Hustopeče. Muži Hluzova dosáhli na začátek sezóny výborného času lehce nad 21 s, který ve výsledku v konkurenci 7 týmů znamenal 3.místo.
Další kolo soutěže v rámci hustopečského okrsku se uskuteční v Černotíně, v sobotu 18.června.
Foto Jirka Cagaš, David Blišák, Víťa Rek.

Vytvořeno: 16. 12. 2018
Poslední aktualizace: 16. 12. 2018 14:21
Autor: Miroslav Vacula