Obsah

Triatlon v Ústí

Každoročně závěr školního roku patří měření sil žáků okolních obcí v triatlonu. Letos jsme se v Ústí sešli v pátek 16. června 2017. Počasí nám moc nepřálo, ale panovala dobrá, soutěživá nálada. Na startu nás sice doprovázel déšť, ale ani to nám nezabránilo v úspěchu. Ve dvou kategoriích naše družstva obsadila první místo. V kategorii žáků 1. ročníku získaly první místo: Magdalenka Mynářová (jízda na kolečkových bruslích), Michaelka Kelarová (běh) a Alžbětka Lapešová (jízda na koloběžce). V kategorii 4. a 5. ročníku se na zaslouženém prvním místě umístili naši borci Petr Hón (kolečkové brusle), Jarda Lapeš (běh) a Tomáš Hynčica (jízda na kole). Děkujeme organizátorům za skvěle připravený závod a příští rok se opět těšíme na shledanou v Ústí. Mgr.Lenka Kleinová

Vytvořeno: 16. 12. 2018
Poslední aktualizace: 16. 12. 2018 13:58
Autor: Miroslav Vacula