Obsah

Výhra na závěr povzbudí

Typ: ostatní
Výhra na závěr povzbudí V posledním kole podzimní části OFS hostil Černotín mužstvo Polkovic. Hrálo se výjimečně v sobotu za účasti šéfa OFS PŘEROV.

Zápas začal nepřesnou hrou na obou stranách. Hosté se v 16.minutě dostali po naší chybné  rozehrávce do sólového úniku,který bohužel končí brankou v naší síti 1:0.
V 21.minutě na to reaguje Michal Vašek přesnou střelou před hranicí šestnástky 1:1. Do druhého poločasu naši borci vstupují aktivněji.A po faulu v 52.minutě Aleš Nedělka zkušeně obstřeluje zeď hostů 2:1. Když pak Michal Vašek po dorážce zvyšuje na 3:1, vypadá to ,že o osudu tří bodů je rozhodnuto. Hosté však po střele z dálky snižují na3:2 a tak se Černotín strachuje o vítězství až do závěrečného hvizdu.
Poslední dva zápasy podzimu jsme doma vyhráli a tak věřme, že to naše chlapce povzbudí a na jaře s chutí budou nejenom hrát mistráky, ale i zdatně chodit na tréninky.
Náš maskot koza VLASTA (viz foto) tomu bude na jaře očitým svědkem…..(snad?)

Sestava : Suchánek M.- Jambor L.,Římák M.,Hupka T.,Bucher J.,Nedělka A.,Sojka V.,Krejčíř J.,Vašek M.,Proček F.,Sencovici M.,
  Hendrych D.,Kubáč L.,Svoboda M.,Stáhala Z.,Vymětalík P.
Trenér : Sencovici P.