Obsah

Vítězství bez boje, porážka v Polkovicích

Typ: ostatní
Vítězství bez boje, porážka v Polkovicích 1 V sedmém kole OFS (neděle 29.9.), měl Černotín přivítat doma za krásného slunečného počasí soupeře z Lobodic.

Soupeř však hodinu před zápasem telefonicky nahlásil ,že nemá potřebný počet hráčů k dispozici a že se k utkání nedostaví. Černotín tady vyhrál bez boje kontumačně 3:0.

O týden (sobota 5.října) později jsme jeli k zápasu do Polkovic.

V deštivém počasí a na špatném terénu jsme nezačali špatně a v páté minutě šel Honza Vrána sám na brankáře domácích. Polkovický gólman však jeho střelu kryl.

Bohužel tento zápas jsme z důvodů absence čtyř hračů základní sestavy odehráli jen s jedním hráčem na střídání. A to se na těžkém terénu v druhé půli projevilo. Soupeř častěji střídal a postupně přebíral iniciativu v poli. Po vydařené střele ze šestnáctky se ujal vedení 1 : 0. I přes snahu , velkou bojovnost a v neposlední řadě brankářské umění Ladi Lacigy se nám vyrovnat nepodařilo.

Sestava: Laciga L.,- Římák M. ,Poštulka M.,Bucher J.,Sojka V., Adámek Jiří.,Vrána J.,Hendrych D.,Adamčík P. , Kuba P.,Hrazdil L.,Mik R.

Příští zápas hrajeme doma v neděli 13.10.2019 v 15 hod. na stadiónu U MLÝNA s týmem ŘÍKOVIC.