Obsah

Vítězná šňůra fotbalistů Černotína

Typ: ostatní
Vítězná šňůra fotbalistů Černotína 1 V posledních dvou kolech fotbalisté Černotína na plno bodovali - vyhráli v Tovačově a zdolali doma Duklu Hranice.

Tovačov - Černotín 0 : 6

Branky: 2 x Hapala, Suchánek, Juříček, Krejčíř, Adamčík.  ŽK: Krejčíř.
Sestava: Laciga-Adamčík, Římák, Poštulka, Jakeš, Jakubíček, Rolinc, Sojka, Hapala, Krejčíř, Suchánek, Vrána, Juříček, Hendrych.

Hosté zajížděli na krásné hřiště do Tovačova.
Od úvodního hvizdu rozhodčího se iniciativy ujali hosté, kteří si od úvodu vytvořili tlak.
Z něj se ujali vedení. Poté však své šance začali jako v domácím utkání zahazovat.
Domácí se do střeleckých pozic dostávali sporadicky, přesto mohli vyrovnat.
Naštěstí pro hosty se jim to nepodařilo. Udeřilo na druhé straně, když se po několikáté šanci prosadili hosté – 0:2.

Do druhé půle nastoupili hosté v pohodě a po krátké chvíli zvýšili na začátku 2 poločasu na 0:3.
Poté se hra vyrovnala a šance se rodili na obou stranách.
Hostům se během druhé půle prosadili ještě 3 x.
Na závěr se proti hostům kopala „přísná“ penalta.
S ní si hostující brankář poradil a hosté odjížděli z Tovačova s čistým kontem a po zásluze s výhrou 0:6.

V Hranickém derby okresní soutěže zvítězil Černotín
Černotín : Dukla 6 : 1  (1:0)

Střelci branek: 1 x Suchánek, 1 x M. Vašek, 1 x Jakubíček, 2 x Hapala 1 x Hendrych

Sestava: Laciga-M. Jakeš, Poštulka, M. Římák, Adamčík, Suchánek, Rolinc, Hapala, Jakubíček, Sojka, Hendrych D., Juříček, Krejčíř J., M. Vašek

Na úvod utkání se uskutečnila smuteční minuta ticha za našeho spoluhráče Martina Nehybu.
Poté se utkání rozběhlo a mírně lepší byli domácí. Vytvořili si tlak i pár příležitostí.
Po 10 minutách se hra vyrovnala a hosté začali být velmi nebezpeční.
Hra se během prvního poločasu přelévala z jedné strany na druhou a šance vznikaly na obou stranách. Nakonec se domácím podařilo otevřít skóre a do šaten šli v mírné pohodě.

Druhý poločas nabídl poměrně vyrovnaný fotbal, šance se rodily před oběma brankami.
Domácí ale měli více štěstí a podařilo se jim navýšit na 2:0.
Hosté z Dukly hru otevřeli a toho domácí dokonale využili a postupně navyšovali skóre.
Až za stavu 4:0 pro domácí se hostům podařilo korigovat výsledek a vypadalo to, že se ještě porvou o korekci. Jenže domácí v závěru opět z brejků zvýšili dvěma góly a uzavřeli tak skóre utkání na konečných 6:1 v neprospěch hostující Dukly.