Obsah

Černotín zahájil novou sezónu vítězstvím

Typ: ostatní
Černotín zahájil novou sezónu vítězstvím 1 Po jarní neodehrané části okresní fotbalové soutěže (vinou COVIDU), se celek fotbalistů Černotína přihlásil do dalšího ročníku 2020-2021.
V soutěži zůstalo deset týmů z jedenácti.
V prvním domácím zápase 23.8.2020 za pěkného počasí a hojné divácké účasti jsme přivítali tým Vlkoše. Po brankách Tomáše Juříčka a Pavla Adamčíka jsme vedli ještě v 90 minutě 2:0. Soupeř byl více než vyrovnaný a domácí mohli několikrát poděkovat za vedení skvěle chytajícímu Laďovi Lacigovi. V 91. minutě soupeř snižuje hlavičkou na 2:1 a v nervy drásajícím konci zápasu , který rozhodčí nastavuje o sedm minut se soupeř dostává do sólového brejku, který však opět bravurně likviduje domácí brankář.Tři body si připisují domácí borci.

V neděli 30.srpna,
sehrál Černotín první venkovní zápas s mužstvem Říkovic.Pravení první vyhrání z kapsy vyhání se potvrdil zcela jednoznačně. Soupeř byl na domácím širokém hřišti dominantní. V prvním poločase jsme dostali v 6. minutě hlavou branku z rohu. Pak jsme i my párkrát zahrozili, ale bohužel bez gólového efektu. A tak ve 40.minutě po nastřelené ruce našeho hráče, z penalty domácí zvyšují na 2:0. Ve druhém poločase hned v úvodních deseti minutách dostáváme další dvě branky, byť jednu po neodpískaném jasném šlapáku na našeho gólmana. Konečné skóre 6 :1 pro domácí bohužel plně odpovídá dění na hřišti.

Branka : Vrána Jan

V neděli 6.září 2020  v 16 hodin sehrajeme na stadiónu "U MLÝNA" další domácí utkání s týmem     Lobodic.