Obsah

Černotín vysoko podlehl Potštátu

Typ: ostatní
Černotín vysoko podlehl Potštátu V neděli 30.9. sehrálo mužstvo Černotína další zápas okresní soutěže před domácím publikem, které se tu sešlo společně s fanoušky soupeře v hojném počtu.

Do Černotína přijel soupeř, který měl na soupisce hned čtyři borce jiné národnosti. Potštát ovládl začátek zápasu pěknou kombinační hrou, naštěstí však s vychýlenou muškou v zakončení. Postupem času Černotín začal srovnávat hru a vytvářel si šance, které však nedokázal zužitkovat. Hlavní nebezpečí pro soupeřovu bránu byly auty házené Lukášem Jamborem až do pětky Potštátu. Poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase se čekalo kdo dá gól a převáží misky vah na svou stranu do 60 minuty. Po přihrávce mezi naše obránce, zakončuje hostující útočník brejk k pravé tyči naší svatyně 1:0.

Po tomto direktu naši hráči neplní své obrané úkoly a dostávají vzápětí další dva slepené góly 3:0. Na naší bránu se valí další útoky soupeře a nebýt několika výborných zásahů brankáře Libora Kubáče skóre by narůstalo. I tak, ale v závěru inkasujeme další dva slepené góly 5:0.

Sestava : Kubáč L.-Jambor L., Římák M., Květoň L., Hendrych D., Proček F., Bucher J., Vymětalík P., Hladík R., Kuba P., Sencovici M., Sojka V., Segar V., Králíček J.

Příští zápas hrajeme v Říkovicích v neděli v 15 hodin.