Obsah

Černotín vedení v poločase neudržel

Typ: ostatní
Černotín vedení  v poločase neudržel Tak se nám po letní přestávce opět rozběhla pralesní liga. Černotín se po jarních lapálijích s nedostatkem hráčů, přihlásil do dalšího ročníku okresní fotbalové soutěže.

Nutno dodat, že zásluhou hráčů Drahotuš, kde mužstvo do soutěže nepřihlásili a tím v počtu 8 borců - Jiří Adámek, Lukáš Hrazdil, Milan Jakeš, Zdeněk Kupka, Ladislav Laciga, Martin Poštulka, Jan Rolinc, Jan Trefil posílili „černotínské vosy“. Další posilu máme z Bělotína – Pavel Adamčík.

Z našich borců naopak odešli na hostování Lukáš Jambor do Sokola Ústí, Matěj Svoboda do Sokola Velký Újezd. Trenér Pavel Sencovici ml. přešel trénovat do Sokola Ústí A- tým.

Po dvou trénincích jsme měli minulou neděli sehrát přátelák s Bivojem Bařice.

Bohužel nám soupeř hodinu před začátkem utkání oznámil, že se k zápasu nedostaví. O to větší škoda, protože  na hody v neděli do Soběchleb k prvnímu zápasu jsme jeli bez generálky  a s takovou hráčskou obměnou v kádru týmu, jsme nevěděli jak to bude fungovat. Další aspektem v náš neprospěch byla kvalita týmu soupeře, který má jistě postupové ambice.

Po výkopu nás domácí mužstvo zatlačilo a vytvářelo si i šance, které však výborně likvidoval náš gólman Laci. Ve 13.minutě si za naší obranu zaběhl domácí rychlonohý útočník a lobem přehodil gólmana hostů 1:0.

O tři minuty později po střele Tomáše Juříčka , doráží Honza Vrána  míč do brány1:1.  V 21.minutě po akci Honzy Rolince , dává Honza Vrána opět po dorážce svoji druhou branku2:1.  Do kabin v půli zápasu jdeme s jednobrankovým náskokem.Bohužel, po přestávce soupeř hlavičkou v 54.min. srovnává.Od této chvíle Soběchleby na domácím trávníku dominují. Jejich rychlé útočné duo dělá velké problémy naší obraně. V 70. a 79. minutě inkasujeme další dvě branky. V 83.min. navíc po druhé žluté kartě je vyloučen náš obránce a domácí pečetí vítězství další brankou na konečných 5:2.

Příští zápas hrajeme opět venku v Tovačově. První domácí zápas sehrajeme doma na stadiónu „U MLÝNA“  v neděli 1.září v 16:00 hod.