Obsah

Černotín tentokrát nebodoval

Typ: ostatní
Černotín tentokrát nebodoval V neděli naše mužstvo zajíždělo k dalšímu zápasu okresní soutěže. Hrálo se v Měrovicích na Hané u Kojetína.

Počasí sportu opět nepřálo. Vysoká teplota a tvrdý spálený trávník od začátku více svědčil domácím. Pěknou kombinační hrou přečíslovali naši obranu. Dostávali se do rychlých brejků, které naštěstí končily v rukou brankaře a na hlavách našich obránců. Po půlhodině hry Černotín srovnal hru. O to větší škoda, že po centru míče za naši obranu a následné střele v 44.minutě otvírají Měrovice skóre 1:0 - gól do šatny.
Po změně stran měla hra stejný scénář. Domácí útočili, byli aktivnější a v 63.minutě byli odměněni gólem na 2:0. V 70.minutě si nerozuměl náš brankář při rozehrávce se stoperem a soupeř jednoduše zvyšuje na 3:0.
V 75.minutě svitla naděje po střele Pepy Krejčíře, jehož vysoký lob končí v brance 3:1. Černotín zvýšil aktivitu,ale ke změně skóre to nestačilo.Chtěl bych vyzdvihnout výkon rozhodčího pana Němce Filipa,který pískal naprosto profesionálně.
Sestava : Suchánek M. - Jambor L.,Římák M.,Sencovici M.,Sojka V., Bucher J.,Krejčíř J., Mikšánek M., Proček F., Varkonda J., Stáhala Z., Vašek M., Segar V., Kuba P., Hendrych D. Trenér : Sencovici Pavel ml.

Všechny srdečně zveme na první domácí zápas, který sehrajeme v neděli 19.8.2018 v 16:00 hodin na STADIÓNĚ U MLÝNA. Bude připraveno bohaté občerstvení v bufetu „U MICHALA“. Vstupenky na zápas budou slosovatelné- tři vylosovaní obdrží věcnou cenu.