Obsah

Černotín porazil Říkovice

Typ: ostatní
Černotín porazil Říkovice V předposledním domácím zápase podzimní části OFS hostil Černotín v neděli 13.10. mužstvo Říkovic. Kdo přišel na utkání s vidinou lehkého zápasu pro domácí borce, mýlil se. Říkovice nepřijely do Černotína jen bránit.

Domácí začali aktivněji a dostali se k několika nebezpečným střelám,  které v bráně Říkovic neskončily. V 37.minutě po centru  z levé strany Pavel Adamčík trefuje břevno hostů. K odraženému míči se se dostává Honza Rolinc a po několika kličkách uklízí míč k tyči do brány hostů 1:0.

V druhém poločase se dostáváme do několika šancí,které však  bravurně likviduje vynikající hostující brankář .Po pěkné přihrávce mezi říkovické obránce Martin Poštulka pod padajícím gólmanem v 75.minutě zvyšuje na konečných 2:0 pro Černotín.

Sestava: Laciga L.,- Římák M. ,Poštulka M.,Bucher J.,Sojka V., Adámek Jiří.,Vrána J.,Hendrych  D.,Adamčík P. , Hupka T.,Jakeš M.,Rolinc J.,Juříček T.,Vašek M.,Krejčíř J.,Králíček J.

V neděli 20.října ve 14:30 hodin opět na domácím trávníku na stadionu U MLÝNA přivítáme  v derby mužstvo Dukly Hranice.