Obsah

Černotín opět deklasován

Typ: ostatní
Černotín opět deklasován V neděli 14.10. sehrálo mužstvo Černotína další zápas okresní soutěže před domácími diváky. Soupeřem nám byli borci z Vlkoše u Přerova. Začátek zápasu byl i po trenérových radách v kabině, opět jako přes kopírák.

Ve dvanácté minutě prohráváme po dvou hrubých chybách obrany 2:0! Michal Vašek o tři minuty později po skrumáži v malém vápně dorážkou snižuje na 2:1 a vykřesává naději v lepší výsledek. Ta však umírá velmi záhy. Soupeř do přestávky zvyšuje na 3:1.
Po přestávce velmi záhy inkasujeme ještě dvakrát 5:1. Zmar a nepřesnost v našich řadách je důsledkem fatálních chyb našich hráčů.

Říká se :,,Těžce na cvičišti,lehce na bojišti.“ V našem případě to však nemůže platit – na trénink z pětadvaceti členného kádru přijde  pět - šest hráčů. Lituji poté trenéra, který je zodpovědný v přístupu a je na každém tréninku. Má snahu něco dokázat, ale není mu to přáno z důvodu špatné morálky týmu. O to víc, že on sám aktivně hraje v jiném klubu a času nemá rozhodně na rozdávání.

Absolutorium patří našim zkušeným borcům, bez kterých by to bylo ještě horší. Michal Vašek, Aleš Nedělka, Tom Hupka, Petr Vymětalík však nebudou vyplňovat mezery do nekonečna. Já a trenér jsme tuto sezónu nazvali „nultým ročníkem“ a jaro ukáže jestli vstoupíme do „prvního ročníku“. Zkusíme mužstvo posílit, ale kdo chodí kolem fotbalu ví, že není kde brát.

Pozitivní věcí je, že i přes špatné výsledky týmu, chodí na zápasy spousta diváků. Krásné počasí, stánek U MICHALA a samotný zápas velí celým rodinám přijít na toto“ obecní divadlo.“ Na rozdíl od našich borců BUFET U MICHALA nikdy nezklame. Za to Vám Michale, Šárko, Petře vřelé díky.
Sestava : Kubáč L. -Jambor L., Římák M., Suchánek, Hendrych D., Proček F., Bucher J., Nedělka A., Hladík R., Vašek M., Mikšánek M., Sojka V., Varkonda J., Králíček J.
Příští zápas hrajeme v Tovačově v sobotu v 14:30 hodin.