Obsah

Černotín na jaře poprvé zabodoval

Typ: ostatní
Černotín na jaře poprvé zabodoval Ve druhém jarním domácím zápase OFS hostil Černotín mužstvo Bochoře. Předchozí dva jarní zápasy Černotín prohrál shodným výsledkem 3:1. Pěkné počasí přilákalo slušnou diváckou kulisu.

Úvod zápasu patřil Černotínu, který soupeře přehrával, ale bohužel již ve 13.minute nepřesnou hrou vyzval hosty z dorážky ke skórování 0:1. Po rozehrání a pěkné narážečce srovnává naše jarní posila Tomáš Juříček na 1:1. Hosté se v 36.minutě opět dostávají do vedení po vlastní brance domácího obránce.

Do druhého poločasu naši borci vstupují aktivněji. Několik slibných akcí však k brance nevede. V 62.minutě fauluje a po druhé žluté kartě jde předčasně do sprch hostující obránce. Po dalece vhozeném autu Lukáše Jambora přidává Tomáš Juříček hlavou svoji druhou branku v zápase 2:2. Brzy nato kopeme penaltu za ruku. Brankář hostí však střelu kryje. V 72.minute krásnou střelou zpoza šestnástky Aleš Nedělka přece jenom strhává vedení na naši stranu - 3:2. Další šance domácích bohužel končí zbrklostí bez gólového efektu. O to větší škoda, že soupeř i v desíti srovnává chvíli před koncem po hrubce na 3:3. V závěrečných penaltách máme navrch a bereme tedy v zápase dva body, soupeř bod.

Závěrem nelze opomenout, že v našem dresu nastoupili čtyři borci nad čtyřicet let a určitě přispěli kvalitou a zkušeností k bodovému zisku. Za to jim patří absolutorium.

Sestava : Římák M. - Jambor L., Hupka T,Nedělka A., Sojka V., Vašek M., Proček F., Kubáč L.,Juříček T.,Vrána J.,Králíček J.,Suchánek M.,Vymětalík P., Hendrych D.