Obsah

Černotín doma vyhrál s Brodkem "B"

Typ: ostatní
Černotín doma vyhrál s Brodkem "B" V neděli 2.9.2018 naše mužstvo přivítalo borce z Brodku „B“.

Běžela třetí minuta a po dlouhém nákopu a hrubce gólmana hostů, kterému vypadl míč z rukavic pohotově skóruje do prázdné brány Martin Mikšánek 1:0. Bohužel po rozehrání soupeře a naší nepozornosti v obraně inkasujeme vyrovnávací branku 1:1. Černotín poté bere iniciativu do svých rukou a po několika křídelních průnicích Petra Vymětalíka si vytváří šance. Ty však nepřesným zakončením nemají šanci na úspěch. V druhé části se obraz hry nemění. A tak čekání na branku pokračuje. Po pěkné individuální akci se uvolňuje mezi třemi hráči soupeře Martin Mikšánek, který stojí tváří v tvář brankáři Brodku. Ten jeho tvrdou střelu vyráží na roh. V 85.minutě se v šestnástce Brodku dostává k míči Petr Vymětalík a chladnokrevně zakončuje akci podél gólmana 2:1. V 90.minutě po ideální nahrávce Dana Hendrycha, jde z úhlu sám na gólmana Tomáš Hupka a zkušeně zvyšuje na 3:1. Černotín po bojovném výkonu bere tři body.
Sestava : Kubáč L.-Jambor L.,Římák M.,Bucher J.,Nedělka A.,Mikšánek M.,Vašek M.,Vymětalík P.,Stáhala Z.,Hendrych D.,Hupka T.,Květoň L.,Sojka V.,Varkonda J.,Sencovici M. Trenér: Sencovici P.
Příští zápas sehrajeme v neděli 9.9.2018 v 13:30 v Hustopečích nad Bečvou.