Obsah

Černotín dohrával v „deseti“

Typ: ostatní
Černotín dohrával v „deseti“ K dalšímu zápasu zajíždělo naše mužstvo v sobotu 20.října do Tovačova.

Za krásného podzimního počasí, v den výlovu TOVAČOVSKÉHO RYBNÍKA, sehrálo naše mužstvo další nepovedenou partii. Opět v značně pozměněné sestavě a bez jediného hráče na střídačce. Poločas po převaze domácích končí výsledkem 2:0. A to ještě při naší smůle v 35.minutě po faulu loktem ,musí náš stoper Milan Římák do nemocnice s tržnou ranou na obličeji.
Ve druhém poločase domácí přidávají našemu oslabenému týmu další dvě branky na 4:0.
Sestava : Sencovici M. - Jambor L., Římák M., Bucher J.,  Segar V., Nedělka A., Sojka V., Proček F., Hendrych D., Suchánek M., Králíček J.
Příští zápas sehrajeme doma na stadiónu „U MLÝNA“ v neděli 28.10.2018 od 14:30 hodin s týmem DUKLY HRANICE. Přijďte povzbudit naše borce a dát si něco dobrého v bufetu „U MICHALA“.