Obsah

Čekání na první výhru pokračuje

Typ: ostatní
Čekání na první výhru pokračuje K dalšímu zápasu okresní soutěže zajíždělo naše fotbalové mužstvo do Bochoře.

Po počátečním oťukávání se soupeř začal osmělovat a z nákopu do malého vápna v 15.minutě domácí útočník usměrňuje míč za záda našeho gólmana 1:0. Po další hrubce tentýž borec zvyšuje střelou k tyči na 2:0. Po změně stran po pěkné akci snižuje Martin Mikšánek na 2:1. Ne však na dlouho.Soupeř z ofsajdové pozice dává na 3:1. V 90.minute sráží náš obránce útočníka domácích a z penalty upravuje na konečných 4:1.
Sestava: Suchánek M.-Jambor L.,Římák M.,Bucher J.,Krejčíř J.,Mikšánek, Segar V.,Svoboda M.,Proček F.,Hendrych D.,Květoň L.,Kuba P.,Sojka V.,Králíček J.
Příští zápas sehrajeme doma na stadiónu „U MLÝNA“ v neděli od 16 hodin. Přiďte povzbudit naše borce a dát si něco dobrého v bufetu „U MICHALA“.