Navigace

Obsah

Výhra po vyrovnaném střetnutí

Typ: ostatní
Výhra po vyrovnaném střetnutí                V předposledním domácím zápase jarní části OFS hostil Černotín mužstvo posledních Říkovic.

Kdo přišel na zápas s vidinou lehkého zápasu pro domácí borce, těžce se mýlil. V tabulce poslední Říkovice přijely do Černotína s širokou hráčskou základnou a chutí obrat domácí o body.

Zápas začal nepřesnou hrou na obou stranách. Hosté byli aktivnější a dostali se k několika nebezpečným střelám ,  které  v  bráně naštěstí neskončily.

Udeřilo na druhé straně a po centru Tomáše Juříčka hlavou skóruje  v 28.minutě  Aleš Nedělka. Po dalším centru do pokutového území hostující obránce sráží  míč rukou a rozhodčí píská penaltu. Michal Vašek nekompromisně zvyšuje na 2:0.

Po změně stran hosté po závaru v naší  šestnástce  snižují na 2:1. A o tři minuty později jako přes kopírák srovnávají na 2:2.  V 66. minutě na to reaguje Michal Vašek svou druhou přesnou trefou a strhává vedení na naši stranu. Vypadá to , že o osudu tří bodů je rozhodnuto. Do konce zápasu již další branka nepadla a tak bereme do tabulky tři body.

Sestava: Suchánek M.- Jambor L., Římák M., Hupka T., Bucher J., Nedělka A., Sojka V., Krejčíř J.,Vašek M.,Juříček T.,Hladík R.,Kuba P.,Králíček J.

Trenér : Sencovici Pavel.

Příští zápas jedeme do Vlkoše. Poslední domácí jarní utkání sehrajeme v neděli 2.června 2019 v 16 hodin s týmem Tovačova .

V termínu sobota 20.7.2019 TJ Sokol Černotín připravuje sportovní odpoledne a večerní taneční zábavu se skupinou SKARLET ROCK  pro všechny současné i bývalé  členy ,děti i širokou veřejnost ke   „100 LETŮM SOKOLA“.

Rád bych požádal občany ,kteří mají historické foto jak z fotbalu tak z turistického oddílu  o jeho zapůjčení. –  mobil .725 601 844