Navigace

Obsah

Tři body po boji pro domácí

Typ: ostatní
Tři body po boji pro domácí 1 Nedělní utkání začali lépe domácí. Od úvodu hosty z Bochoře zatlačili a vytvořili si i několik slibných střeleckých možností.

Bohužel pro domácí v hostující brance od začátku čarovala známá tvář Sýkory, bývalého hráče SK a Dukly Hranice. I tak ale měli domácí vyložené šance na svých kopačkách.

Ale platilo staré známe nedáš – dostaneš. Hosté z první střely z přímého kopu na branku šli do vedení. Aby toho nebylo málo za dalších pět minut hosté udeřili znovu a zvýšili na 0:2.

To domácí srazilo do kolen a mohlo být ještě hůř, naštěstí pro domácí se už hostům nepodařilo zvýšit svůj náskok z několika šancí.Domácí se postupně oklepávali a začali do konce první půle soupeře tlačit. Vyvrcholením před pauzou byla snižující branka po krásné akci .

První branku v dresu domácích zaznamenala nová posila Lukáš Jakubíček po ideální nahrávce dalšího nového hráče Ondry Hapaly  .

Do druhého poločasu šli domácí s odhodláním se o výsledek porvat a pokusit se o minimálně o vyrovnání. Domácí měli stále mírně navrch a vytvářeli si i střelecké příležitosti. Hosté ale vyráželi do rychlých kontrů a zejména hrozili i ze standartních situací. Nakonec se domácím podařilo vyrovnat, branku vstřelil  Tomáš Juříček. A za další okamžik přišla z brejku a po nezištné přihrávce vítězná branka, kterou vstřelil domácí plejer pan Vrána.

V závěru se hosté vrhli do útoku a vytvořili si místy velký tlak. Ten občas domácí narušili rychlým kontrem. Nakonec ale domácí už neinkasovali a připsali si doma další vítězství.

Černotín : Bochoř 3:2 (1:2)

Sestava: Laciga - Poštulka, Hupka, Římák, Jakeš, Jakubíček, Rolinc, Krejčíř, Adamčík, Suchánek, Vrána,