Navigace

Obsah

Derby s DUKLOU HRANICE nedohráno

Typ: ostatní
Derby s DUKLOU HRANICE nedohráno V neděli 28.10. jsme v dalším kole okresní soutěže přivítali tým Dukly Hranice. Dukla byla určitě favoritem utkání, v tabulce jí patřilo třetí místo.

První poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou a čekalo se, který tým bude šťastnější a strhne vedení na svou stranu. Nakonec se naši věrní diváci, kteří přišli na zápas i v takovém nečase branky nedočkali.
O to veselejší byl začátek druhého poločasu, když se v šestnástce hostí dostal k míči náš navrátilec Pepa Krejčíř a po jeho křížné střele končí míč v síti Dukly - 1:0.
Naši chlapci si začali věřit a po chvíli bomba Dana Hendrycha končí na břevně hostů. Nutno říci, že i hosté se dočkali několika šancí. Ty však neproměnili svou zbrklostí v zakončení či několika výbornými zásahy našeho gólmana Marka Suchánka, který svůj tým opravdu podržel.
Na opačné straně vypadává hostujícímu brankáři po centru míč z rukou a Pepa Krejčíř skóruje podruhé 2:0 - běží 72.minuta.
V 83.minutě se po pasu do našeho pokutového území dožadují hosté na rozhodčím penalty. Penalta se nepíská a hráč Dukly slovně napadá hlavního arbitra. Hráč dostává červenou kartu. Emoce jsou silné a další hráč hostů - kapitán napadá rozhodčího slovně a vzápětí fyzicky.
Zápas je pro inzultaci rozhodčího předčasně ukončen. Dohra bude na disciplinárce v Přerově.

Pro Černotín je plus, že tentokrát byli na zápas delegováni i pomezní rozhodčí, kteří pomáhali zklidnit emoce hostů a nedošlo ještě k větším nepříjemnostem.

Sestava : Suchánek M.  - Jambor L., Hupka T., Bucher J., Mikšánek M., Segar V., Proček F., Stáhala Z., Hendrych D., Kuba P., Krejčíř J., Sojka V., Králíček J.    Trenér :  Sencovici P.

Příští zápas sehrajeme příští sobotu3.11.2018 od 14 hodin na domácím trávníku s týmem Polkovic.