Navigace

Obsah

Černotín plně bodoval

Typ: ostatní
Černotín plně bodoval 1 Ve druhém podzimním venkovním zápase OFS Černotín zajížděl do Tovačova.

Úvod zápasu patřil Černotínu, který již ve druhé minutě po centru zprava a rybičce Honzy Rolince vede 1:0. Černotín na velice kvalitním trávníku vytvářel pěkné kombinace s řadou šancí na zakončení. Ujala se však až střela Tomáše Juříčka zpoza šestnáctky 2:0. Po změně stran v 56.minutě zvyšuje na 3:0 po brejku a přehození brankáře Marek Suchánek. Další šance však nejsme schopni gólově zakončit a přichází snížení soupeře na 3:1 v 67. minutě. Vstřelenou brankou se soupeř dostává do tlaku a v 81. minutě po hlavičce už vedeme jen o gól. Soupeř další šanci promarňuje a z protiútoku v 90.minutě strháváme vítězství na naši stranu. Branku na 4:2 střílí Pavel Adamčík.

Sestava : Laciga L. - Hupka T, Sojka V., Juříček T., Vrána J., Suchánek M., Hendrych D., Římák M. ,Jakeš M.,Adámek J.,Rolinc J.,Bucher J., Adamčík P., Králíček J.,Hrazdil L.

Zveme všechny na první domácí zápas v neděli 1.9.2019 v 16 hodin. Hostíme tým Křenovic.