Černotín vyhrál venku

10. 10. 2018 - Mirek Vacula

V neděli 7.10. naše mužstvo zajíždělo k dalšímu zápasu okresní soutěže. Hrálo se v Říkovicích u Přerova.Utkaly se mužstva z dolní části tabulky. Černotín vyrukoval proti domácím s aktivní kombinační hrou, čímž přečísloval obranu domácího mužstva. Po půlhodině hry Černotín otevřel skóre po rohovém kopu a krásném náběhu Tomáše Hupky na zadní tyč. O to větší škoda ,že po obdobné situaci na druhé straně soupeř srovnává stav v šedesáté minutě 1:1.

Naštěstí po rozehrání na půli se stav opět mění a Honza Bucher posílá o tři minuty později Černotín opět do vedení .

Domácí útočili, byli aktivnější. Skóre se však do konce zápasu nemění a Černotín si odváží ze Říkovic tři body. Za zmínku stojí výborný výkon Tomáše Hupky, který gól vstřelil a neméně výborně hrál v obraně!!!

Sestava : Kubáč L. - Suchánek M., Jambor L., Římák M., Sojka V.,  Bucher J., Proček F., Hupka T., Hladík R., Segar V., Kuba P., Hendrych D., Králíček J. Trenér : Sencovici Pavel ml.

Všechny srdečně zveme na další domácí zápas, který sehrajeme v neděli 14.10.2018 v 15:00 hodin na STADIÓNĚ U MLÝNA. Bude připraveno bohaté občerstvení v bufetu „U MICHALA“.

                                                  Fotbalu zdar  PERNICKÝ MAREK


283 přečtení | Upozornit známého | Článek mě zaujal

Správci stránek: Vladislav Barot, vladislav.barot@gmail.com - kód, grafika
ing. Miroslav Vacula, vacula.mira@gmail.com - novinky, nápady
Hosting poskytuje www.mitranet.cz
phpRS - český redakční systém