Odstartovali jsme nový školní rok

08. 09. 2018 - Mirek Vacula

Je snad něco lepšího na začátek školního roku než ještě využít skvělého počasí, sejít se správnou partou lidí a užít si báječné odpoledne? My jsme této příležitosti zcela využili a nechali jsme se strhnout klasikou všech deskových her – „Člověče, nezlob se!“ a na vrch jsme přidali ještě vikingskou perličku – Mölkky.Turnaj ve hře, kde je hlavním cílem se na někoho nenazlobit, se u nás stal již tradiční stálicí, která prostě na první pátek v září nemůže chybět. A abychom se dostali do pořádné ráže a naladili se na správnou vlnu, tak jsme si rozdali pár partiček právě v člověče, poté jsme na chvíli přesedlali na severskou hru Mölkky, která je plná zvratů a neočekávaných situací.
Poté již zbývalo se rozřadit do týmů vylosovat si „správnou“ barvu a věřit ve vítězství, kdy kapitán nejenže hází kostkou, ale, a to především, rozhoduje o pohybu svých vlastních lidských figurek.
A jak to nakonec dopadlo? Všichni odcházeli spokojeni s milým úsměvem na tváři, a navíc tři nejlepší kuželkáři obohaceni i o nové deskové hry, která věnovala firma Albi. V lidském Člověče nezlob se! zelený tým neobhájil své loňské prvenství, skončil druhý. I přesto, že se žluťásci nevzdali a bojovali do posledního hodu kostkou, tak skončili těsně pod stupni vítězů. Modrý tým se jen tak tak vešel na bednu, no a vavřínový věnec si mohl na sebe pověsit červený tým.
V deskových hrách letos ještě nekončíme, v plánu máme ještě piškvorkový turnaj, a nejen to, ještě se máte na co těšit!
Veronika Vališová

Покрывала на кровать из натурального шелка – это настоящее произведение искусства http://www.hranicne.sk/--3-146--------


238 přečtení | Upozornit známého | Článek mě zaujal

Správci stránek: Vladislav Barot, vladislav.barot@gmail.com - kód, grafika
ing. Miroslav Vacula, vacula.mira@gmail.com - novinky, nápady
Hosting poskytuje www.mitranet.cz
phpRS - český redakční systém