Černotín doma vyhrál s Brodkem "B"

04. 09. 2018 - Mirek Vacula

V neděli 2.9.2018 naše mužstvo přivítalo borce z Brodku „B“.Běžela třetí minuta a po dlouhém nákopu a hrubce gólmana hostů, kterému vypadl míč z rukavic pohotově skóruje do prázdné brány Martin Mikšánek 1:0. Bohužel po rozehrání soupeře a naší nepozornosti v obraně inkasujeme vyrovnávací branku 1:1. Černotín poté bere iniciativu do svých rukou a po několika křídelních průnicích Petra Vymětalíka si vytváří šance. Ty však nepřesným zakončením nemají šanci na úspěch. V druhé části se obraz hry nemění. A tak čekání na branku pokračuje. Po pěkné individuální akci se uvolňuje mezi třemi hráči soupeře Martin Mikšánek, který stojí tváří v tvář brankáři Brodku. Ten jeho tvrdou střelu vyráží na roh. V 85.minutě se v šestnástce Brodku dostává k míči Petr Vymětalík a chladnokrevně zakončuje akci podél gólmana 2:1. V 90.minutě po ideální nahrávce Dana Hendrycha, jde z úhlu sám na gólmana Tomáš Hupka a zkušeně zvyšuje na 3:1. Černotín po bojovném výkonu bere tři body.
Sestava : Kubáč L.-Jambor L.,Římák M.,Bucher J.,Nedělka A.,Mikšánek M.,Vašek M.,Vymětalík P.,Stáhala Z.,Hendrych D.,Hupka T.,Květoň L.,Sojka V.,Varkonda J.,Sencovici M. Trenér: Sencovici P.
Příští zápas sehrajeme v neděli 9.9.2018 v 13:30 v Hustopečích nad Bečvou.
                     Fotbalu zdar  
                                             Pernický Marek!

продукты. Поскольку мы экономим ресурсы и отправляем меньше мусора на свалки, поэтому услуга прием макулатуры http://www.kosice-dh.sk/index.php?id=428&ni=1384


297 přečtení | Upozornit známého | Článek mě zaujal

Správci stránek: Vladislav Barot, vladislav.barot@gmail.com - kód, grafika
ing. Miroslav Vacula, vacula.mira@gmail.com - novinky, nápady
Hosting poskytuje www.mitranet.cz
phpRS - český redakční systém